به موارد دلخواه

شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت فیلم های سکسی

شرایط و ضوابط

1. تصویب شرایط

 • اگر از سایتهای فیلم استفاده می کنید و یا مشاهده کرده اید فیلم های سکسیفیلم های سکسی (برای اهداف مختلف، جمع آوری، و نه محدود به محتوای، دانلود به منابع و انتقال اطلاعات به سایر کاربران موجود در پورتال فیلم ها سکسیفیلم های سکسی، از این پس "فیلم های سکسی"، صفحه وب)، شما به طور آگاهانه با شرایط و ضوابط موجود در اینجا موافق هستید، از جمله شرایط و ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی فیلم های سینمایی که بخشی جدایی ناپذیر از این شرایط و ضوابط را شامل می شوند، از جمله هر گونه تغییر یا اضافه ممکن است در آینده ساخته شود (به طور کلی به عنوان "توافق" نامیده می شود). با دسترسی به این صفحه وب، شما تأیید میکنید که شما موافقت میکنید با انطباق نامحدود با این شرایط و ضوابط موافقت کنید. در صورت عدم توافق کلی برای اجرای شرایط و ضوابط در این سند، از استفاده از سایت فیلم های سکسی خودداری کنید.

  شرایط و ضوابط این موافقتنامه فعلی ممکن است توسط صاحبان منابع فیلم های سکسی در هر زمان مطابق با اختیار خود تغییر کنند و شما موافقت خود را با اجرای اجباری تغییرات، اضافه و یا تغییرات نشان داده اید . اگر غیرممکن باشد که شما با تعهد برای انجام حداقل برخی یا همه این موارد، تغییرات و / یا تنظیمات، از سایت شما فیلم های سکسی

  شرایط و ضوابط مندرج در این سند برای همه کاربران فیلم های سکسی بدون استثنا است. شما حق استفاده از فیلم های سکسی دارید فقط با این شرط که شما به طور رسمی تایید کنید که شما قوانینی را که مربوط به فیلم های سکسی هستند و به کشور شما اعمال می شود برای این فیلم محدود می شود فیلم های سکسی، و همچنین اگر شما به لحاظ قانونی مجبور به انطباق با شرایط و ضوابط موافقتنامه پیشنهادی است.

2. شرح

 • تمام کاربران ثبت نام شده یا ثبت نشده از منابع اینترنتی فیلم های سکسی به شما امکان دانلود، ارائه به طور عمومی در دسترس سایر کاربران و مشاهده محتوای ارائه شده از منابع متنوعی را می دهند. این منبع اجازه می دهد تا (پس از تأیید شما با انطباق با شرایط و ضوابط سایت) آشنایی شما با مواد مختلف برای بزرگسالان، از سن 18 سالگی، از جمله عکس هایی با شخصیت جنسی با حرکات درخشان و همچنین استفاده از مشخص شده محتوای همراه با بازدید کنندگان و کاربران ثبت نام شده.

  مطابق با شرایط و ضوابط مندرج این موافقت نامه، منابع اینترنتی فیلم های سکسی کاربران خود را از مشاهده همه محتوای موجود که به پایگاه داده وارد می شوند ممنوع می کند با آپلود و / یا ارسال توسط کاربران ممنوع است.

  در این صورت، فیلم های سایسی وب سایت مسئول سیاست حفظ حریم خصوصی، محتوای، قوانین موجود در منابع وب ثالث نیست. پیوند به منابع شخص ثالث میزبانی شده در فیلم های سکسی حاوی مطالب از سایت های شخص ثالث، ملک فیلم های سکسی نیست. و فراتر از کنترل اوست.

  در صورت استفاده از وب سایت های شخص ثالث، شما موافقت می کنید که فیلم های سکسی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنچه که بدون هیچ گونه استثنائی منتشر شده است، مسئولیتی ندارد.

  برای استفاده از منابع فیلم فیلم های سکسی برای اهداف تجاری به جز موارد تصویب یا تایید اولیه توسط مدیریت این منبع، ممنوع است. مواد وب سایت فیلم های سکسی ممکن است فقط برای اهداف شخصی استفاده شود.

  استفاده غیر مجاز از لینک یا اتصال سایت فیلم های سکسی، و همچنین مجموعه غیر مجاز آدرس های ایمیل کاربران یا نام آنها در سایت فیلم های سکسی غیرقانونی است، چنین اقدامات به شدت ممنوع و مجرمانه مجازات می شوند.

3. دسترسی به سایت

 • برای شروع استفاده از این وب سایت، باید شخصا تأیید کنید که شما به سن اکثریت رسیده اید یا بیشتر از سن اکثریت در محل اقامت شما، و همچنین در محل اقامت واقعی از جایی که شما از سایت بازدید می کنید، و جایی که سن اکثریت بیش از 18 سال است.

  اگر شما زیر 18 سال سن دارید یا هنوز به سن بلوغ بر اساس قوانین محل اقامت یا محل اقامت واقعی از جایی که شما به سایت می روید، هر گونه استفاده از این سایت ممنوع است.

4. اقدامات

 • شما از خواسته های خود موافق هستید که شما مسئولیت کامل مطالبی را که شما به صورت شخصی منتشر می کنید، و همچنین برای پیامدهای احتمالی انتشار، ارسال، آپلود به پورتال و یا هر اقدام دیگر که به موجب آن مطالب ارسال شده در فیلم های سکسی برای عموم غیرمجاز خواهد شد.

  شما موافقت داوطلبانه ای را که به شما نمی دهد (از جمله افرادی که از یک یا چند دلیل قادر به استفاده از حساب کاربری خود هستند)، در سایت ها، آپلود، پست کردن، ارسال مطالب با محتوای کامل در فیلم ها سکسی، که ممکن است با قانون ، غیرقانونی بودن، آزار جنسی، آسیب زدن، تساهل به خشونت، سوء استفاده، توهین به شأن و منزلت، دخالت در زندگی شخصی، نفرت آشکار و نژادپرستی نسبت به کسی است.  

  شما موافقت میکنید که ارسال، آپلود، ارسال و یا دسترسی به فیلم های سکسی را به نرم افزارهایی که حاوی ویروس ها، کدهای مخرب، فایل ها، برنامه ها یا نرم افزارهای دیگر می باشد، می تواند باعث اختلال، توقف، تاثیر بر عملکرد، محدود کردن قابلیت ها و همچنین نرم افزار هایی نظارت شود .  

  شما و / یا افرادی که از حساب شما استفاده می کنند موافق نیستند که شما پست نمی کنید، منتشر نمی کنید و یا فعالیت های دیگر را با محتوای سایت فیلم های سکسی، که طبق قوانین محلی، ایالتی، بین المللی یا ملی غیرقانونی است. همچنین ممنوعیت نقض مفاد و هنجارهای قوانینی که در محل اقامت شما اعمال می شود و همچنین در همه مکان های دیگر، از جمله، بدون محدودیت، بدون استثنا، قوانین و مقرراتی که به موجب آن امنیت، محرمانه بودن و کنترل کامل بر صادرات داده ها. شما (از جمله افرادی که به دلایلی یا یکی دیگر از حسابتان می توانید از حساب خود استفاده کنید) موافقت می کنند که با استفاده و ترویج قرار دادن و توزیع چنین محتوا، شما نمی توانید آپلود، انتشار، انتقال و یا در غیر این صورت دسترسی به محتوای chineseanalsex .com که بر خلاف قانون، در قلب اقدامات غیرقانونی است، طبیعت تبلیغاتی است و یا اثبات آسیب فیزیکی، و همچنین ایجاد صدمات به هر گروهی از افراد یا فرد، نشان می دهد و با رفتار بی رحمانه با حیوانات مبارزه می کند. شما رضایت خود را تایید می کنید و تایید می کنید که به هیچ وجه شما در استفاده از فیلم های سکسی به هیچ وجه مشارکت نخواهید کرد که ممکن است پیامدهای مربوط به مسئولیت های جنایی و اداری را شامل شود.  

  شما موافقت می کنید که پورتال فیلم های سکسی با شرایط کامل و بدون محدودیت در مورد اقدامات مربوط به نقض معیوب شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه و در توافق نامه به طور کلی، تعریف شده است.

5. سیاست برای از بین بردن دسترسی به سایت

 • محتوا که در سایت فیلم های سکسی ارائه می شود، به استثنای مواد ارائه شده توسط کاربران، از جمله عکس ها / ویدئو، علائم سرویس، صداها، متن، اسکریپت های نرم افزاری، موسیقی، نرم افزار، گرافیک، تمام توابع تعاملی، لوگوها دارایی فیلم های سکسی هستند به عنوان یک توافقنامه حق تکثیر و سایر حقوق مربوط به مالکیت معنوی مطابق با قوانین ایالات متحده، کانادا، کشورهای دیگر و کنوانسیون های بین المللی. تمام محتوای وب سایت در شرایطی است که به صورت "به عنوان" موجود است، به طور انحصاری در قالب اطلاعاتی برای استفاده شخصی است و قابل انتقال در تلویزیون یا رادیو نیست، کپی، توزیع شده، نمایش داده شده روی صفحه، مجوز ، برای اهداف دیگر بدون اجازه کتبی اجازه صاحبان فعلی مورد استفاده قرار می گیرد. پورتال فیلم های سکسی تمام حقوق مربوط به وب سایت و محتوای ارائه شده در سایت را به شیوه نامناسب حفظ می کند. شما موافقت می کنید که از استفاده، کپی، توزیع محتوای به هیچ وجه از آنچه که در این منبع بیان شده است، استفاده نکنید، همچنین در مورد استفاده، کپی، توزیع مواد ارائه شده توسط کاربران متعلق به اشخاص ثالث و دستیابی به این موضوع اعمال می شود وب سایت هر گونه اهداف تجاری دیگر. اگر شما در حال بارگیری مطالب از سایت یا چاپ مجدد مواد برای استفاده شخصی هستید، سپس در مواد باید تمام علائم که مالکیت یا کپی رایت را نشان می دهند را ذخیره کنید. شما موافقت میکنید که در قطع ارتباط، خزیدن یا سایر روشهای مختلف دخالت نکنید که ممکن است با کارکرد ابزارهای امنیتی فیلم های سکسی یا عملکردهایی که استفاده یا کپی محتوای مطالب مختلف را که در فعال سازی فیلم های سکسی محدودیت استفاده از وب سایت و محتوای موجود در آن.

6. سیاست حفظ حریم خصوصی

 • مدیریت پورتال فیلم های سکسی به سیاست تحمل صفر به هر گونه محتوای غیرقانونی احترام می گذارد. پورنوگرافی کودکان، زوفیلیا، تجاوز جنسی، شکنجه، قتل و / یا مرگ یا سایر مواد ناخوشایند و غیرقانونی ممنوع است برای ارسال در فیلم های سکسی. مدیریت سایت همه ادارات دولتی را با هر گونه اطلاعاتی که ممکن است در متوقف کردن فعالیت های غیر قانونی سازندگان پورنوگرافی کودکان مفید باشد، ارائه می دهد.

7. CONFIDENTIALITY اطلاعات و ضمانت نامه

 • در مورد استفاده از فیلم های سکسی، شما باید شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی (و هر گونه تغییر آن) پورتال فیلم های سکسی را بپذیرید.

  شما نشان می دهید و اطمینان می دهید که تمام اطلاعاتی که توسط وب سایت فیلم های سکسی ارائه شده است دقیق و به روز است و شما تمام حقوق و اختیارات خود را برای ورود به این توافقنامه. شما با پردازش فنی و انتقال اطلاعات خود از طریق شبکه های مختلف به سایت موافقت می کنید و در صورت لزوم برای انطباق با نیازهای فنی. شما همچنین موافقت می کنید که سایر اطلاعات مربوط به کاربران فیلم های سکسی ممکن است مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی فیلم های سکسی منتشر شود.

8. موارد احتمالی رد شدن از مسئولیت های ضمانت

 • شما موافقت می کنید که تمام اقداماتی که در این سایت انجام می دهید فیلم های سکسی تحت پوشش خطرات خود قرار می گیرند. GUIDELINES FOR THE POSSIBLE ACCEPTABLE LEGISLATION، GUIDE OF PORTAL HIGHER فیلم های سکسی، از جمله: کارگردان، کارکنان، نمایندگان و سایر کارکنان حق دارند که تمام ضمانت های مربوط به سایت یا استفاده مستقیم از آن را رد کنند. فیلم های سکسی هیچگونه ضمانت بدون هیچ گونه ضمانت مربوط به محتوای کامل و یا قابلیت اطمینان از محتوای این و یا دیگر وب سایت ارائه می دهد، که برای هر گونه مشکلی در سایت ایجاد شده است و هیچگونه مسئولیتی را از دست نمی دهد و برای موارد زیر مسئولیتی ندارد:

  • 8.1. قرار دادن مواد نادرست، نمایندگان و یا هر گونه اختلال یا ناسازگاری مرتبط با محتوای؛
  • 8.2. اگر نتایج دسترسی به سایت و یا استفاده مستقیم از آنها، شما آسیب فیزیکی یا دیگر آسیب ناشی از مصارف دارایی
  • 8.3. دسترسی غیرقانونی یا غیرقانونی یا تصدیق شده به سرور ما از نوع حفاظت شده و / یا کپی، استفاده از اطلاعات شخصی ذخیره سازی و اطلاعات مربوط به فعالیت مالی ذخیره شده توسط سرور؛
  • 8.4. هرگونه تلاشی برای متوقف کردن یا لغو انتقال اطلاعات به وب سایت ما و یا از طریق آن، برطرف شدن و توقف کارکرد سایت، مربوط به خطوط، ویروس یا چیزی شبیه به آن که می تواند توسط شخص ثالث منتقل یا انتقال داده شود
  • 8.5. ارتقاء هرگونه خطا یا انتشار غیرمستقیم در محتوای، و همچنین احتمال خرابی یا آسیب پذیری که ممکن است از استفاده از هرگونه محتوای انتقال یافته به سایت توسط پست الکترونیک و یا روی سایت فیلم های سکسی؛
  • 8.6. فیلم های سکسي به عهده نمی گيرد و در حال اجرا نيست و در هيچ موردی هيچ مسئوليتی در قبال هرگونه تبلیغات ارائه شده يا ارائه شده توسط شخص ثالث از طريق سايت فیلم ها سکسی يا ساير وب سايت های مرتبط با جابجایی هيرلي لین يا آگهی بنجر همچنین پورتال مسئولیتی در قبال هر گونه معاملاتی که بین شما و طرفداران و یا ارائه دهندگان خدمات ثالث صورت نگرفته است، مسئول یا مسئول نیست.
  • اگر شما در حال انجام معاملات یا خرید هر محصول یا خدمات از طریق متقاضی هستید، باید موقعیت مورد نظر را بررسی کنید و بر این نکته تأکید کنید که PORTAL فیلم های سکسی نمی کند و در چنین معاملاتی تضمین نمی کند.

   مهم این است که تمام موارد فوق از محدودیت مسئولیت به حداکثر مورد استفاده توسط قانون قابل اجرا است، و شما می دانید که سایت فیلم های سکسی نمی تواند مسئولیت هر گونه مواد ارائه شده توسط کاربران و خطر مربوط به آسیب، اقدامات غیر قانونی، توهین DIGNITY، و غیره. برای این اقدامات و نقض، مسئولیت شما به طور مستقیم شما است.

  9. علت احتمالی محدودیت مسئولیت

  • SITE MANUAL فیلم های سکسی و همچنین تمام مقامات عالی، از جمله کارکنان، هیئت مدیره، نمایندگان، و غیره. برای هر گونه آسیب پذیری که به دلیل موارد زیر ممکن است اعمال شود، مسئولیت پذیر نخواهد بود:

   • 9.1. انتشار مطالب نادرست، نمایندگان و یا هرگونه سوء تفاهم یا ناسازگاری مربوط به محتوای؛
   • 9.2. اگر نتایج دسترسی به سایت و یا استفاده مستقیم از آنها، شما آسیب فیزیکی یا دیگر آسیب ناشی از مصارف دارایی
   • 9.3. دسترسی غیرقانونی، غیرقانونی، پراکندگی تصویری به سرور ما از نوع محافظت شده و / یا کپی، استفاده از تمام اطلاعات ذخیره شده شخصی و اطلاعات مربوط به فعالیت مالی، که در سرور ارائه شده است
   • 9.4. هرگونه تلاشی برای متوقف کردن یا لغو انتقال اطلاعات به وب سایت ما و یا از آن، تلاش برای خرابی و متوقف کردن کارهای سایت مرتبط با خطوط، ویروس ها و یا چیزهایی مشابه که ممکن است توسط یک شخص ثالث انتقال یا انتقال داده شود
   • 9.5. ارتقاء هرگونه خطا یا انتشار غیرمستقیم در محتوای، و همچنین احتمال خرابی یا آسیب پذیری که ممکن است از استفاده از هرگونه محتوای انتقال یافته به سایت توسط پست الکترونیک و یا روی سایت فیلم های سکسی؛
   • 9.6. فیلم های سکسي به عهده نمی گيرد و اجرا نمی کند، حمايت نمی کند و در هيچ موردی مسئوليت هرگونه فروش يا پيشنهاد شده توسط شخص ثالث را از طريق سايت فیلم ها سكسي يا ساير وب سايت های مربوط به جابجاي هيپرليink يا بنر تبلیغاتی نیز مجاز نیست و مسئولیتی در قبال هر گونه معاملات انجام شده بین شما و کاربران ثالث یا ارائه دهندگان خدمات ندارد.
  • اگر شما در حال انجام معاملات یا خرید هر محصول یا خدمات از طریق متقاضی هستید، باید موقعیت مورد نظر را بررسی کنید و بر این نکته تأکید کنید که PORTAL فیلم های سکسی نمی کند و در چنین معاملاتی تضمین نمی کند.
   مهم این است که تمام موارد فوق از محدودیت مسئولیت به حداکثر مورد استفاده توسط قانون قابل اجرا است، و شما می دانید که سایت فیلم های سکسی نمی تواند مسئولیت هر گونه مواد ارائه شده توسط کاربران و خطر مربوط به آسیب، اقدامات غیر قانونی، توهین DIGNITY ETC . برای این اقدامات و نقض، مسئولیت شما به طور مستقیم شما است.


  سیاست حفظ حریم خصوصی

  • این سند اطلاعاتی در مورد جمع آوری داده های کاربر توسط پورتال فیلم های سکسی ارائه می دهد که می تواند به طور کامل افشا شود.

   اداره وب سایت فیلم های سکسی با توجه به حفاظت کامل داده ها توسط کاربران، بیشترین توجه را به خود جلب می کند و همه چیز را برای اطمینان از این که اطالعات شخصی کاربران به دستگیرنده ها وارد نمی شود و یا توسط اشخاص ثالث در قصد جعل استفاده می شود.

   بازدید از وب سایت فیلم های سکسی یا مطالعه محتوا به شدت ممنوع است به افرادی که به بزرگسالی رسیده و اطلاعاتی در مورد این افراد جمع آوری یا جمع آوری نشده است. محتوای مجاز برای مشاهده رایگان به طور انحصاری برای افرادی که به سن 18 سالگی رسیده اند یا از سن قانونی در قلمرو دولت خود برخوردار هستند، ارائه می شود.

   • اطلاعات شخصی:
    • وب سایت فیلم های سکسی اطلاعاتی راجع به کاربران ثبت نشده که قبلا ثبت نشده ثبت نمی کنند و یا درخواست آنها را نمی دهند، اما حق حفظ آدرس IP کاربر را در صورت اقدامات غیرقانونی علیه سایت و محتوای آن حفظ می کند.
    • برای اینکه بتوانید ویدیو را به سایت آپلود کنید و یا به تعدادی از ویژگی های دیگر سایت فیلم های سکسی دسترسی پیدا کنید، باید ثبت نام کنید. در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مورد نیاز عبارتند از: نام کامل کاربر ثبت شده و آدرس ایمیل آن. کاربر می تواند اطلاعات خود را با اختیار خود پر کند، ممکن است از این اطلاعات برای ارتباط با اعضای جامعه که باید معیارهای خاصی را داشته باشند، مورد نیاز است. اطلاعات اضافی شامل داده های مانند: سال تولد، جهت گیری، وضعیت تاهل. شایان ذکر است که تمام اطلاعات اضافی که شما ارائه می دهید، عمومی است و می تواند توسط همه کاربران ثبت شده بدون استثنا مشاهده شود.
    • محتوای آپلود: تمام اطلاعاتی که توسط شما به طور داوطلبانه منتشر شده، عمومیت عمومی دارند و می توانند توسط دیگران مورد بازدید، استفاده یا جمع آوری قرار گیرند
    • فایل های اطلاعات کاربر: لطفا توجه داشته باشید که وب سایت فیلم های سکسی فایل های اساسی و اضافی را برای ذخیره و جمع آوری اطلاعات کاربر (کوکی ها) به کامپیوتر شخصی شما ارسال می کند که در هر صورت توسط مرورگر وب تعیین می شود. اگر مرورگر شما برای رد کوکی ها تنظیم شده باشد، وب سایت فیلم های سکسی یا برخی از توابع آن ممکن است نمایش داده شود و یا ممکن است به درستی کار نکند.
    • اطلاعات واقعی فایل ثبت نام: در لحظه ای که شما فیلم های سکسی را می بینید، برخی از سرورهای ما به طور خودکار اطلاعات خاصی را ثبت می کنند، به مرورگر وب شما می رسد، به عنوان مثال، صفحه وب که درخواست می کنید، آدرس IP، نوع فعلی از مرورگر وب، زبان که مرورگر به طور مستقیم استفاده می کند، لینک URL، نام دامنه، نوع پلت فرم و تاریخ دقیق و زمان درخواست شما. همانطور که برای پست الکترونیکی: در مواردی که با ما تماس بگیرید، ما فرصت ثبت نام مکاتبات زیر را داریم.
    • شما حق دارید که اطلاعات شخصی خود را با انجام این کار به طور مستقیم در سایت یا ارسال درخواست با استفاده از بخش ویژه اطلاعات تماس در سایت، اصلاح کنید.


    بیانیه 18 USC 2257: فیلم های سکسی

    • از آنجا که سایت فیلم های سکسی برای دسترسی عمومی باز است، نمی توان برای هر محتوایی که ابتدایی یا ثانویه باشد، مسئولیت پذیر باشد، که از طرف شخص ثالث سازنده است. اگر سوالی درمورد قانونی بودن و انطباق با قوانین 18 USC 2257 دارید، لطفا با مستندهای تولید کننده این محتوا تماس بگیرید.

     فیلم های سکسی یک سایت به اشتراک گذاری ویدیو است که در آن امکان دانلود ویدیو، مشاهده و به اشتراک گذاری انواع مختلف ویدئو برای بزرگسالان وجود دارد. فیلم های سکسی بهترین کار را برای تأیید محتوا مطابق با قوانین 18 USC 2257 می کند، اما حتی یک بررسی کامل نمی تواند 100٪ نتیجه را تضمین کند.

     فیلم های سکسی به دنبال رویه های زیر برای اطمینان از الزامات 18 USC 2257 ::

     • الزام برای همه کاربران که آپلود ویدیو ها به سایت به سن آنها در زمان استفاده از سایت به 18 سال و یا بیشتر.
     • هنگام آپلود یک ویدیو، کاربر باید محتوای ویدیوی آپلود شده را بررسی کند، اطمینان حاصل کند که او 18 سال یا بیشتر است، تأیید میکند که مسئول محتوای محتوا است و همه شرکتکنندگان در مدل ویدیوی به سن 18 سالگی رسیده است
     • فیلم های سکسی امکان می دهد که محتوای ویدئویی را نامناسب بدانیم. اگر محتوا به عنوان غیرقانونی، توهین آمیز، مضر، نقض حقوق و یا دلایل مختلف، به رسمیت شناخته شده باشد، فیلم های سکسی متعهد می شود بدون تاخیر آن را از سایت حذف کند.

      کاربران فیلم های سکسی که محتوا را با محتوای نامناسب پیدا کرده اند به شدت تشویق می شوند تا با کلیک کردن بر روی دکمه «علامت به عنوان نامناسب»، این پیوند در پایین هر ویدیو قرار گیرد.
بالا